Imprezy i koncerty w Jastrzębiej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Jastrzębia Góra Aktualności

Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 5 lipca w Jastrzębiej Górze.
Szukacie sprawdzonych noclegów w Jastrzębiej Górze? Koniecznie sprawdźcie, jakie miejsca rekomendują inni turyści i cieszcie się spokojnym wypoczynkiem nad polskim morzem!
II Jastrzębiogórskie Kolędowanie odbędzie się 29 stycznia (niedziela) o godz. 11.00 w Kościele św. Ignacego Loyoli w Jastrzębiej Górze. Serdecznie zapraszamy!
23 sierpnia na Scenie Kulturalnej wystąpi Stanisława Celińska, która zaprezentuje materiał ze swojej płyty „Atramentowa”. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę - piosenkarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.
20 sierpnia w Namiocie Sceny Kulturalnej wystąpi Kabaret Neo-Nówka, który obchodzi 15-lecie istnienia. Wyjątkowy jubileuszowy występ będzie podsumowaniem 15-lecia działalności wrocławskiej formacji.
18 sierpnia zapraszamy na ponowne spotkanie z artystami z „Operacji Ibisz”. Wszyscy, którzy nie mieli okazji obejrzeć tego fenomenalnego spektaklu kabaretowego, teraz mogą nadrobić zaległości.
Wspaniała i doceniana wokalistka jazzowa i producentka muzyczna, Anna Jurksztowicz to jedna z najbardziej znanych osobowości na polskiej scenie muzycznej. 17 sierpnia w Jastrzębiej Górze odbędzie się spotkanie autorskie z artystką.
16 sierpnia na scenie w Jastrzębiej Górze wystąpi Kayah, niekwestionowana królowa polskiej sceny popowej od wielu lat. Wciąż doskonale brzmi, nagrywa znakomite utwory a także wspiera młodych i utalentowanych twórców. Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów: „Spij kochany, śpij”, „Testosteron” czy „Prawy do lewego”.
11 sierpnia w Jastrzębiej Górze wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje nowy, wakacyjny program pt. „Maj zaczyna się we wtorek”. Kabaret Moralnego Niepokoju należy bez wątpienia do weteranów polskiej sceny kabaretowej. Ich żarty nie tracą na ważności a błyskotliwe komentarze są sprawnie wplatane w dialogi.
10 sierpnia w Jastrzębiej Górze wystąpi charyzmatyczny Kuba Badach, wokalista, instrumentalista, kompozytor i artysta o wyjątkowym słuchu muzycznym.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej