Imprezy i koncerty w Jastrzębiej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Jastrzębia Góra Aktualności

10 sierpnia zapraszamy do Namiotu Sceny Kulturalnej na spotkanie autorskie z Mariką czyli Martą Kossakowską. Rodowita białostoczanka, pełna pozytywnej energii i posiadaczka niesamowitego głosu. Zapraszamy!
5 sierpnia zapraszamy serdecznie do Namiotu Sceny Kulturalnej na występ Kabaretu Młodych Panów. W specjalnym, wakacyjnym programie będziecie mogli zobaczyć świeże, premierowe skecze, a także te, które znacie i lubicie najbardziej!
Zapraszamy Was 4 sierpnia na wyjątkowy spektakl kabaretowy „Operacja Ibisz”. To dowcipna i niezwykle błyskotliwa próba ukazania postaci Krzysztofa Ibisza, który chce wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – jego narcyzowatej osobowości.
3 sierpnia zapraszamy na recital kabaretowy Artura Andrusa, dziennikarza, poety, artysty kabaretowego i konferansjera. Potrafi rozbawić do łez, więc wieczór zapowiada się wyjątkowo zabawnie.
2 sierpnia na Scenie Kulturalnej odbędzie się wyjątkowy koncert. Justyna Steczkowska, jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek, zaprezentuje swoje utwory w wersjach akustycznych. Tego nie możecie przegapić!
1 sierpnia na Scenie Kulturalnej w Jastrzębiej Górze wystąpi Maciej Maleńczuk. Artysta nieobliczalny i niezwykle pracowity. W jego karierze przyszedł czas na jazz i to właśnie ten gatunek muzyczny zdominuje sierpniowy koncert. Jesteście gotowi?
13 sierpnia do Jastrzębiej Góry zawita lubelski Kabaret Aniu Mru Mru, który rozśmieszy publiczność najnowszym programem „Skurcz”.
Od kilku dni gości u nas słońce. Taką pogodę po prostu trzeba wykorzystać na wiosenne spacery. Wybraliśmy się więc na przechadzkę po plaży w Jastrzębiej Górze – koniecznie zobaczcie zdjęcia.
9-10.05.2008 Jelenia Góra X Targi Turystyczne TOURTEC

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej