Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Kazimierz Dolny Aktualności

W dniach od 4 do 11 sierpnia 2007 roku, odbędzie się Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI. Impreza odbędzie się w Kazimierzu Dolnym oraz w Janowcu nad Wisłą.
Wakacje w Kazimierzu od ponad czterdziestu lat zaczynają się na ludowo. I tym razem 22 czerwca Miasteczko znów rozbłyśnie wielobrawnymi ludowymi strojami i rozbrzmi muzyką naszych pradziadów.
Na mapie kulturalnej Kazimierza pojawiła się nowa impreza muzyczna promująca muzykę klasyczną – Majowy Festiwal Muzyczny, którego organizatorem jest krakowska Fundacja Pomocy Artystom Polskim Czardasz. Nasz Portal jest patronem medialnym Festiwalu. Fundacja Pomocy Artystom Polskim Czardasz została założona w połowie roku 2002. Głównym jej celem jest szeroko rozumiana pomoc młodym artystom polskim, działającym w obszarze muzyki klasycznej, a także utrwalanie i zachowywanie pamięci o artystach zasłużonych dla polskiej kultury muzycznej. Te cele są realizowane poprzez wydawnictwa książkowe i płytowe oraz cykle spotkań i koncertów.
14 lipca br. wystartuje czwarta edycja maratonu rowerowego. Tym razem jego uczestnicy pokonają trasę 600 km w 24 godziny.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej