Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Kazimierz Dolny Aktualności

Kasia Cerekwicka, Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Dorota Stalińska, Tomasz Stockinger to zaledwie początek listy gwiazd, które w ostatni weekend odwiedziły Hotel Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym. Oficjalnie otwarcie odbyło się w sobotę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Od niedzieli 19 listopada w Kamienicy Celejowskiej dostępna jest wystawa malarstwa Andrzeja Kołodziejka 1935 - 2001. Wystawa została otwarta w piątą rocznicę śmierci artysty.
W sobotę 28 października br. o godz. 17.00 Kazimierski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Autorskie Wieczory Filmowe". Gościem Tadeusza Pałki będzie tym razem Andrzej Titkow - scenarzysta i reżyser filmowy.
W niedzielę 24 września 2006 r. Muzeum Przyrodnicze  w Kazimierzu Dolnym wspólnie z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli już po raz ósmy organizować będzie imprezę pod hasłem "Święto Jesieni".
Kresowa Akademia Smaku zaprasza miłośników nalewek, Kresów i polskiej tradycji na X Jubileuszowy Turniej Nalewek. Atmosferę Turnieju jak zwykle będą tworzyć aromaty nalewek, smaki dań przygotowanych przez najlepsze restauracje regionu, obrazy i muzyka. Tym razem klezmerska. Bo przecież w Kazimierzu wyrabiano śliwowicę koszerną.

Voo Voo na zamku

Ostatnia sobota w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą obfitowała w wydarzenia. W Farze trwał koncert poezji księdza Twardowskiego, tuż obok – na Nowej Plebanii – wystawa „Chleba naszego powszedniego…”, a na przedmieściach bawiono się przy muzyce DJ – ów. Zaś wysoko nad Miasteczkiem – w rozświetlonych ruinach zamku – królowało Voo Voo.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej