Imprezy i koncerty w Koszalinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Koszalin Aktualności

W imieniu własnym, jak i organizatorów "Humorów i niehumorów" serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na wystawę artystyczną młodej sztuki autorstwa Agaty Trenczak.
Od czerwca, aż do 12 sierpnia w galeriach Pałacu Młodzieży w Koszalinie będzie można oglądać wystawę wieńczącą XVI Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Człowiek, Świat, Przyroda”. To wyjątkowa okazja do zapoznania się z twórczością młodych i niezwykle zdolnych artystów. Serdecznie zapraszamy na wystawę wszystkich mieszkańców Koszalina, jak i turystów, odwiedzających to miasto.
Do 19 lipca w koszalińskiej Galerii Antresola można podziwiać prace artystów z całej Polski podczas ekspozycji „Spotkajmy się w realu”. Ta wystawa to prezentacja prac twórców, którym znane dobrze są galerie internetowe, dające możliwość propagowania swojej twórczości. Serdecznie zapraszamy na tę wystawę!
W sobotę, 13 czerwca, odbędzie się na koszalińskim Rynku Staromiejskim pokaz mody prezentujący świeże spojrzenie na projektowanie ubioru i biżuterii w wykonaniu studentów Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej skupionych w kole The North Fashion.
W imieniu własnym, jak i Stowarzyszenia Libertariańskigo w Koszalinie zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu z cyklu debat pod tytułem „Wolność – kocham i rozumiem".
Już 12 czerwca, w związku ze zbliżającą się 6. rocznicą śmierci gwiazdy muzyki pop - Michaela Jacksona, w koszalińskim Jazzburgercafe odbędzie się koncert w hołdzie dla artysty, na który zapraszamy.
W imieniu własnym, jak i organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa już 27 czerwca do Koszalina na wystawę malarstwa oraz spotkanie autorskie z Waldemarem Wahnem.
W imieniu własnym, jak i Towarzystwa Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki, zapraszamy wszystkich Państwa na Piknik Rodzinny z Ciuchcią, który odbędzie się 1 i 3 maja w Koszalinie.
W imieniu własnym, jak i Towarzystwa Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki, zapraszamy wszystkich Państwa na Piknik Rodzinny z Ciuchcią, który odbędzie się 1 i 3 maja w Koszalinie.
W piątek, 1 maja, już po raz kolejny odbędzie się w Koszalinie "Bieg na 6 łap". Ta inicjatywa w Polsce jest obecna już od dwóch lat i cieszy się rosnącą popularnością.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej