Imprezy i koncerty w Koszalinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Koszalin Aktualności

W imieniu własnym, jak i Towarzystwa Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki, zapraszamy wszystkich Państwa na Piknik Rodzinny z Ciuchcią, który odbędzie się 1 i 3 maja w Koszalinie.
W imieniu własnym, jak i Towarzystwa Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki, zapraszamy wszystkich Państwa na Piknik Rodzinny z Ciuchcią, który odbędzie się 1 i 3 maja w Koszalinie.
W piątek, 1 maja, już po raz kolejny odbędzie się w Koszalinie "Bieg na 6 łap". Ta inicjatywa w Polsce jest obecna już od dwóch lat i cieszy się rosnącą popularnością.
Już niedługo, bo 24 maja, na otwarcie Dni Koszalina 2015, odbędzie się impreza rekreacyjna: XIII Międzynarodowy Bieg Wenedów. Wyścig rozpocznie się z Rynku Starego Miasta.
Już 25 lipca z koszalińskiego stadionu "Bałtyk" wystartuje trasa sześciokilometrowego biegu z przeszkodami "Bieg Herkulesa".
Już niedługo, bo w sobotę, 16 maja, odbędzie się w Koszalinie Noc Muzeów, na którą serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, a także organizatorów imprezy.
Z początkiem kwietnia koszalińskie muzeum wystawiło w swoich murach prace Paula Dahlena.  Wystawę można oglądać do 15 maja.
W roku 2015, po raz dwudziesty pierwszy, pięciotysięczna publiczność zbierze się w koszalińskim Amfiteatrze aby móc śmiać się do woli z opowieści o otaczającej nas rzeczywistości, opowiedzianych w nieco krzywym zwierciadle.
28 maja do koszalińskiego Klubu Kawałek Podłogi zawitają członkowie ImproSkładu, a więc Wojciech Tremiszewski i Szymon Jachimek. Dodatkowo, tego dnia na scenie pojawi się także Kacper Ruciński.
W niedzielę, 10 maja, Koszalin stanie się polską stolicą dobrego humoru i rozrywki. A to wszystko za sprawą stand-up'owca Kacpra Rucińskiego, który tego dnia odprawi na deskach "Kawałka Podłogi" swoją wesołą "eucharystię".

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej