Imprezy i koncerty w Krynicy-Zdrój, w Krynicy Górskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Krynica-Zdrój, Krynica Górska Aktualności

Marzy ci się wyjątkowe Boże Narodzenie 2011 spędzone poza domem? Przyjedź do Krynicy Górskiej i połącz świętowanie z aktywnym wypoczynkiem. Czekają tu na ciebie doskonale przygotowane stoki i wiele innych atrakcji!
Lubisz aktywnie spędzać czas i masz ochotę spędzić tegorocznego Sylwestra na nartach? Wybierz się do Krynicy-Zdroju na fantastyczne sylwestrowe zjazdy na specjalnie przygotowane i oświetlone stoki.
Serdecznie zapraszamy do Krynicy - Zdroju na lekcję śpiewania kolęd z najbardziej niezwykłym i niepowtarzalnym kabaretem Loch Camelot oraz Świąteczne Animacje w wykonaniu Krakowskiego Teatru Ulicznego "Scena Kalejdoskop".
Serdecznie zapraszamy na niezapomniany premierowy koncert kolęd w wykonaniu Aleksandra Ładysza, Laury Sąsiadek oraz Andrzeja Hełmeckiego. Występ będzie miał miejsce w malowniczej scenerii Sali Koncertowej Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Znani i zasłużeni artyści, wspaniałe miejsce i nastrój sprawią, że wrażeń nie zabraknie.
Obrazy Grażyny Petryszak inspirowane są impresjonizmem francuskim a także rodzimym. Twórczość artystki to fantastyczna gra świateł oraz specyficzny nastój przez co obrazy stają się istnymi dziełami sztuki. Już 9 grudnia 2011 r. odbędzie się wernisaż prac Pani Grażyny Petryszak i będziemy mogli podziwiać dzieła w Krynicy - Zdroju.
Listopadowy weekend tuż tuż. To ostatni przedłużony weekend w tym roku, więc warto go dobrze zaplanować. Jeśli marzysz o aktywnym wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, musisz wybrać się w Beskidy. Góry o tej porze roku wygląda najpiękniej.
Niecały tydzień dzieli nas od wielkiego wydarzenia tej zimy- Snowboard Festival 2010 . Zapowiada się wspaniała impreza snowboardowa o charakterze międzynarodowym . Swoje przybycie potwierdziły ekipy z kilku państw europejskich i nie tylko.
W snowparku Krynickiego Klubu Snowboardu (KKS Krynica) rozpoczęły się przygotowania do Snowboard Festival 2010 .
Zima w pełni, sezon snowboardowy rozpoczął się na całego. Emocji sportowych na pewno nie zabraknie. W lutym odbywać się będą zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010 . Zanim to jednak nastąpi kibice snowboardowych zmagań będą mogli przyjechać do Krynicy-Zdroju na Snowboard Festival 2010 .
Zima w Krynicy-Zdroju jest jak zawsze pełna atracji sportowo-kulturalnych. Nie można się tu nudzić i każdy kto zdecyduje się odwiedzić to piękne uzdrowiskowe miasteczko będzie zadowolony z tego, co w Krynicy zobaczy i usłyszy.