Imprezy i koncerty w Nowym Sączu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nowy Sącz Aktualności

Serdecznie zapraszamy na najnowszą produkcję romantycznego spektaklu Teatru Bagatela 15.02.2020 r.godz.18.00 w MOK Nowy Sącz z okazji WALENTYNEK pt. " Po latach o tej samej porze".
Zapraszamy serdecznie do Nowego Sącza, gdzie znany i lubiany Kabaret Skeczów Męczących zaprezentuje swój nowy program pt. : "Najśmieszniejszy".
Artysta tworzy autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność — własne, doskonałe poczucie humoru. Drugim źródłem jest unikatowy styl.
„Kawa z wody po kiełbasach” to drugi program Damiana Skóry, z którym jeździ po całej Polsce.
Koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo.
Magda grała na pierwszym stand-upie w Prowincjonalnej (to już ze trzy lata temu).
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway.
Spektakl otrzymał: Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego. To znakomita, wartka komedia o dążeniu do szczęścia, miłości w różnych jej odsłonach oraz naszych codziennych śmiesznostkach i słabostkach.
"Imię", to francuska sztuka, której ekranizacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów.
W trakcie gali operetkowej  "Wielka sława to żart" zaśpiewają dla Państwa wybitni artyści sceny operetkowej.  Ich wspaniałe głosy przeniosą nas w świat koncertów wiedeńskich, operetki, oraz musicali .