Imprezy i koncerty w Nowym Sączu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nowy Sącz Aktualności

Biuro Podróży MAXIM oferuje wycieczkę na Słowację, która planowana jest na 21 października. Uczestnicy wyruszą z Nowego Sącza o godzinie 8:30, po czym o godzinie 9:00 znajdą się w Krynicy-Zdroju. Dalsza część trasy obejmie Muszynę oraz Zdziar - malowniczą miejscowość, w której mieści się Muzeum Etnograficzne Zdiarski Dom.
Biuro Podróży MAXIM organizuje wycieczkę na Słowację. Autokar wyruszy 30 września, o godzinie 8:30 z Nowego Sącza, po czym o godzinie 9:00 zatrzyma się w Krynicy-Zdroju. Dalszy ciąg trasy poprowadzi przez Muszynę, w kierunku malowniczej miejscowości Zdziar, w której znajduje się Muzeum Etnograficzne Zdiarski Dom.
Nowy Sącz w Amfiteatrze 27 maja na scenie zagoszczą Kabaret OT.TO oraz zespół Golden Life.
Koncert zespołu ANOTHER z Krakowa to doskonałe widowisko multimedialne z Muzyką Pink Floyd na żywo. Każdy z widzów koncertu zostanie zabrany w muzyczną podróż. Na koncert do Nowego Sącza zapraszamy 28 kwietnia!
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ zaprasza wszystkich 9 kwietnia 2015 roku o godz. 18:00 na projekcję filmu "Szarek" w reżyserii Jacka Kurzei, koncert Bartłomieja Zajkowskiego oraz na wykład Andrzeja Szarka pt. "Dlaczego nie rozumiemy sztuki współczesnej?". Spotkanie zakończy dyskusja. Wydarzenie odbędzie się w sali multimedialnej Galerii Sztuki współczesnej przy ul. Długosza 3 w Nowym Sączu . Wstęp wolny.
W dniach od 9 do 16 maja 2015 roku w Nowym Sączu odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal i XVI Konkurs Sztuki Wokalnej im. Ady Sari. Historia konkursu sięga 1985 roku, kiedy to po raz pierwszy odbyły się Dni Stuki Wokalnej. W tym roku gwiazdą festiwalu będzie światowej sławy argentyński dyrygent i tenor José Cury. Dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia została wybitna polska śpiewaczka Małgorzata Walewska. Serdecznie zapraszamy do Nowego Sącza na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie.
Habakuk Family Front 14.03 – NOWY SĄCZ, Klub Scream, Plac Dąbrowskiego 2a, godz. 19.00, bilety: 20/25, gościnnie: Fire In The Hole, Alicetea