Imprezy i koncerty w Rowach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Rowy Aktualności

Czy można wyobrazić sobie coś więcej do pełni szczęścia niż bezchmurne niebo, gorący piasek, ciepłe morze i piękny, beztroski czas? Owszem, można...
Pierwszego i drugiego dnia lipca nadbałtyckie Rowy zamienią się w polską stolicę Orkiestr Dętych. W tych dniach bowiem zjadą się nad morze orkiesty dęte z kraju, aby zawalczyć o tytuł najlepszej.
Już od środy, 1 lipca, aż do 7 dnia tego miesiąca, zapraszamy wszystkich rzeźbiarzy i miłośników sztuki nad Bałtyk. W tym terminie bowiem w nadmorskich Rowach odbędzie się Ogólnopolski Plener Rzeźbiarski pod hasłem "W drewnie ukryte".
W dniach 29 czerwca - 1 lipca serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Rowów na organizowany tam rokrocznie Międzynarodowy Festiwal "FAWORYCI LATA".
Już od wtorku, 16 czerwca, do 20 dnia tego miesiąca, zapraszamy wszystkich malarzy i miłośników sztuki nad Bałtyk. W tym terminie bowiem w nadmorskich Rowach odbędzie się plener malarski pod hasłem "Wiatr od morza".
W dniach od 18 do 19 lipca zapraszamy na IX Ogólnopolski Zjazd Maskotek – Rowy 2015. Jest to jedna z najciekawszych imprez w tym regionie. Specjalnie na te okazję zjeżdżają duże pluszowe postaci z całej Polski. To wspaniała atrakcja dla całej rodziny. W czasie zjazdu odbywają się parady pluszowych postaci, prezentacje na scenie oraz głosowanie na najsympatyczniejszą maskotkę.  Na zakończenie koncert muzyczny. Gorąco zapraszamy na to wyjątkowe święto maskotek.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej