Imprezy i koncerty Świeradów-Zdrój Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Świeradów-Zdrój Aktualności

Filmowa Łąka zaprasza wszystkie dzieci na wakacyjne poranki dla najmłodszych!
Filmowa Łąka zaprasza na wakacyjne seanse filmowe! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 22 lipca zapraszamy na film Wiedźmin.
Filmowa Łąka zaprasza na wakacyjne seanse filmowe! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 21 lipca zapraszamy na film Noc na ziemi.
Miłośników malarstwa serdecznie zapraszamy na wyjątkową Wystawę Poplenerową, którą obejrzeć będziemy mogli już 6 sierpnia w Świeradowie - Zdroju.
6 października o godz. 20:00 zapraszamy na spektakl Obcy z Mons w reżyserii Macieja Masztalaskiego.
9 października serdecznie zapraszamy na imprezę biegową: Super Bieg 2016 w Świeradowie - Zdroju!
W 2016 roku Bike Maraton zaproponuje 12 terminów  w kalendarzu. Jednym z nich będzie 8 października, kiedy to rajd odbędzie się w Świeradowie - Zdroju w Górach Izerskich.
3 września w Świeradowie Zdroju odbędzie się III edycja FOLK FEST Świeradów-Zdrój. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Serdecznie zapraszamy na wspólne treningi biegowe w Świeradowie - Zdroju. Start zawsze o 10:00. Zbiórka na dolnej stacji kolei gondolowej przy wypożyczalni SKI&BIKE.
Serdecznie zapraszamy na Jarmark Ekologiczny Świeradów Zdrój 2016, który odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia od godz. 10:00.