Imprezy i koncerty w Zwierzyńcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Zwierzyniec Aktualności

W dniach 8-17 sierpnia w Zwierzyńcu już po raz szesnasty odbędzie się Letnia Akademia Filmowa, w ramach której przybyli goście świętować będą obchody "festiwalu kinematografii".
Już 19 lipca na dziedzińcu Zespołu Szkól Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu odbędą się 16. już Zamojskie Dni Folkloru.
W dniach 11-12 lipca, jak co roku, mieszkańcy Zwierzyńca i turyści przyjezdni, świętować będą Dni Miasta, na które zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów.
Aby wakacje były udane, trzeba hucznie je rozpocząć! Wiedzą o tym Władze Miasta Zwierzyńca, które już 4 lipca zapraszają na Festyn na powitanie lata w Zwierzyńcu! Dołączamy się do zaproszeń - nie może Was tam zabraknąć!
W niedzielę, 28 czerwca, kościółek na wodzie w Zwierzyńcu zamieni się w estradę koncertową. Tego bowiem dnia na jego deskach wystąpi zespół kameralnej Orkiestry Symfonicznej z Zamościa.
Zgodnie z tradycją, już w pierwszy weekend wakacji, a więc 27 czerwca, w Zwierzyńcu odbędzie się Roztoczański Przegląd Młodzieżowych Orkiestr Dętych, na który zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów.
Zachęceni powodzeniem poprzednich "lekcji" - edycji tego wydarzenia, już 24 czerwca, organizatorzy Sobótkowego śpiewania nad wodą, zapraszają także i tym razem do pięknie położonego kościółka na wodzie w Zwierzyńcu.
Już w niedzielę, 24 maja, na Stadionie Sportowym w Zwierzyńcu odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, na które zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów.
Wszystkich miłośników motoryzacji serdecznie zapraszamy w weekend 23-24 maja do Zwierzyńca, gdzie odbędzie się wystawa starych samochodów.
Już 26 maja, wszystkie mamy będą mogły świętować swój dzień! Wtedy w Zwierzyńcu odbędzie się, specjalnie dla nich, koncert, organizowany przez Centrum Kultury, na który serdecznie zapraszamy.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej