Spektakl: Intryga w Gdańsku

26 marca o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku zostanie wystawiony spektakl Intryga. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Wielka miłość, zdrada, tajemnica, która nie może wyjść na jaw oraz zagadkowe morderstwo. Bogaty biznesmen stojący na progu bankructwa postanawia sfingować własną śmierć, zgarnąć pieniądze z polisy i zacząć nowe życie. Kto może wystawić fałszywy akt zgonu? Lekarz, który ma romans z żoną biznesmena. W zamian rekin finansjery obiecuje usunąć się w cień, a pan doktor będzie miał wolną drogę do poślubienia "wdowy". Żeby plan się powiódł, trzeba przygotować misterną intrygę... Niestety nic nie jest takie, jakie na początku się wydaje. Nic nie idzie tak, jak powinno, kolejne postacie wprowadzają coraz to nowe zwroty akcji. Tajemnice, podejrzliwość, egoizm, hipokryzja, obłuda, ambicje, złość, zemsta i cynizm - wszystko to miesza się ze sobą, prowadząc do nieoczekiwanego zakończenia.

 

Autor: Jaime Salom Tytuł: INTRYGA ("La Trama") Przełożyła: Rubi Birden Reżyseria: Jan ENGLERT Scenografia: Jan Kozikowski Kostiumy: Izabela Łapińska Kierownik produkcji: Katarzyna Szubińska

Bilety już od 70 zł.

 

OBSADA: Joanna KORONIEWSKA Beata ŚCIBAKÓWNA Szymon BOBROWSKI Tomasz STOCKINGER Zbigniew ZAMACHOWSKI

 

 

Zapraszamy na to wydarzenie oraz polecamy pozostałe imprezy w Gdańsku.

 

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna NOT
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Klub B90
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
brak informacji

Zobacz również