IV Bieg Hasiora 2021 w Zakopanem

IV Bieg Hasiora 2021 w Zakopanem
 • Miejscowość:

  Zakopane
 • Miejsce imprezy:

  Start - Kuźnice, meta - galeria...
 • Data imprezy:

  19 września 2021
  godz: 9:00
 • Koszt:

  opłata startowa jest bezpłatna

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Biegu Hasiora, stanowiącym sportowe święto organizowane przez Muzeum Tatrzańskie. Celem biegu jest nie tylko promocja aktywności fizycznej, ale i popularyzacja postaci Władysława Hasiora.

Idea łącząca aktywność fizyczną z kulturą ucieleśnia postać Władysława Hasiora – jednego z najwybitniejszych współczesnych polskich artystów, ale również stypendystę sportowego.

Gorąco zapraszamy 19 września do Zakopanego na tradycyjny bieg o dystansie 5 km. 
Szczegóły:

Bieg odbędzie się 19 września 2021 r. w Zakopanem.
Start będzie miał miejsce w Kuźnicach na wysokości sklepu Gama – godzina 9.00.
Zakończenie zawodów i dekoracja zwycięzców odbędzie się ok. godziny 10.30 – Galeria Władysława Hasiora (ul. Jagiellońska 18b).

Trasa biegu: START Kuźnice na wysokości sklepu Gama – bieg w dół ul. Przewodników Tatrzańskich –  pętla na terenie Centralnego Ośrodka Sportu  –  bieg  prosto  ul.  Droga  na  Bystre  –  skręt w lewo w Bulwary Słowackiego – skręt w prawo ul. Władysława Broniewskiego –  skręt w lewo w Bulwary  Słowackiego –  prosto w ul. Jagiellońską –  skręt w lewo w ul. Piaseckiego – bieg  w kierunku  Galerii Władysława Hasiora (tylna brama) META. 5 kilometrowa trasa przebiega ulicami asfaltowymi, w żadnym miejscu trasa biegu nie prowadzi chodnikami. Limit czasu na pokonanie dystansu w biegu wynosi 60 minut.

Zgłoszeń można dokonywać od 6 sierpnia do 16 września drogą elektroniczną na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

Wszystkich, którzy nie mogą być z nami w Zakopanem, zachęcamy do wzięcia udziału w biegu wirtualnym od 12 do 26 września 2021 r..

Biuro zawodów mieścić się będzie 18 września 2021 r. w godzinach od 16:00 do 18:00 w budynku Galerii Władysława Hasiora, przy ul. Jagiellońskiej 18b w Zakopanem oraz w dniu 19 września, w godzinach 7.30 – 8.30 w miejscu startu (na wysokości sklepu Gama w  Kuźnicach).

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Zakopanem

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej