Kabaret Młodych Panów z nowym programem wystąpi w Radomsku

Kabaret Młodych Panów z nowym programem wystąpi w Radomsku
 • Miejscowość:

  Radomsko
 • Miejsce imprezy:

  Miejski Dom Kultury
 • Data imprezy:

  8 czerwca 2020
  godz: 18:00
 • Koszt:

  od 75 zł
 • Kup bilet

Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, gdzie wystąpi dla Państwa Kabaret Młodych Panów ze swoim najnowszym programem "To jest jakieś chore".

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego, z czym spotykamy się na co dzień. "To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza. Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa.

KupBilecik.pl

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia Radomsko

Miejscowość:
Radomsko
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury

Zobacz również