Kabaret Moherowe Berety w Sali Koncertowej Radia Wrocław we Wrocławiu

Kabaret Moherowe Berety w Sali Koncertowej Radia Wrocław we Wrocławiu

Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują!

Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski, krowy holenderki, indory i angory (na berety). Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo...

 

KABARET MOHEROWE BERETY - czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu.

 

Cztery Panie w średnim wieku, na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, pod wpływem impulsu stworzyły doskonały kabaret. Obaw miały początkowo wiele, ale okazało się, że potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny. Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej w połączeniu z dialogami okraszonymi perfekcyjną mimiką i gestami, dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci.

 

Formacja, która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponad godzinne widowisko przykuwa uwagę widza. Na ich występach widzowie bawią się wyśmienicie śmiejąc się do rozpuku. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku.


KupBilecik.pl


Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia we Wrocławiu

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Sala Koncertowa Radia Wrocław

Zobacz również