Kabaret Paranienormalni w Karpaczu

Kabaret Paranienormalni w Karpaczu
 • Miejscowość:

  Karpacz
 • Miejsce imprezy:

  Hotel Gołębiewski****
 • Data imprezy:

  7 sierpnia 2021
  godz: 20:30
 • Koszt:

  od 80 zł
 • Kup bilet

Zapraszamy na występ kabaretu Paranienormalny z programem "Bez nieczulenia" i udziałem gościa specjalnego. Wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia na Scenie Teatralnej I - Hotelu Gołębiewskiego

Najnowszy program "Bez znieczulenia"  z udziałem GOŚCIA SPECJANEGO!

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. 

 

"Bez znieczulenia" to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. "Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ?

 

 "Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

KupBilecik.pl

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Karpaczu

Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna I - Hotel Gołębiewski
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna Hotel Gołębiewski II

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej