Karnawałowe Dzień Dobry ICE Kraków

Karnawałowe Dzień Dobry ICE Kraków

Czy wyobrażacie sobie karnawał bez balu? My też nie! Dlatego zapraszamy na kolejną – dwunastą edycje Dzień Dobry ICE Kraków. 3 lutego od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków zorganizujemy specjalnie dla Was bal! A w samo południe jak zawsze film niespodzianka!

Karnawał to wspaniała okazja do wspólnej wyśmienitej zabawy. A jak bal karnawałowy to muszą być odpowiednie kostiumy! Chcesz się poczuć jak księżniczka lub rycerz na białym koniu? Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, które przygotuje szalone przebrania, zadba o to!

„Kiedy organizowaliśmy pierwsze Dzień Dobry ICE Kraków, nie spodziewaliśmy się, że ten cykl spotkań szybko urośnie do rangi jednej z najważniejszych imprez społecznych, które realizujemy w centrum kongresowym dla mieszkańców. Co kwartał odwiedza nas ponad 1500 osób, a to oznacza, że od pierwszej edycji w wydarzeniu wzięło udział już ponad 16 500 gości – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków. – Zdajemy sobie też sprawę, że wyjście z całą rodziną w weekend do kina, na wystawę lub warsztaty może być dla wielu osób sporym wydatkiem, dlatego też wszystkie atrakcje w ramach naszego pikniku są zawsze bezpłatne”.

Dzień Dobry ICE Kraków to cztery godziny wyśmienitej zabawy. Poza karnawałowymi szaleństwami, jak zawsze przygotowaliśmy moc atrakcji. Od godz. 10.00 do 14.00 Centrum Kongresowe zmienia się w ogromny trzypoziomowy plac zabaw, na którym rozbrzmiewać będzie tupot małych stóp. Ich szlak podąży krętą drogą pomiędzy warsztatami plastycznymi Kinnarps oraz pokazami służb ratowniczych, które odbędą się na foyer poziom 0. Następnie wyjdziemy na pierwsze piętro, gdzie zlokalizowane będą warsztaty historyczne z Historyland, stoisko Wiosek Świata, chemiczne eksperymenty z Chemical World, które zabiorą nas ponownie w odkrywczą podróż dookoła świata. Na drugim piętrze pomalujemy sobie twarz, weźmiemy udział w warsztatach musicalowych oraz wejdziemy w świat szalonych przebieranek, które zostaną uwiecznione na wspaniałych fotografiach. Dla miłośników krakowskiego przysmaku będzie czekać Żywe Muzeum Obwarzanka. Podróż naszą zakończymy jak zwykłe w Sali Audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego, gdzie w samo południe zobaczymy filmową opowieść ze skutej lodem Antarktydy!

Jest to także wspaniała okazja do zwiedzenia Centrum Kongresowego ICE Kraków, a nasi goście zobaczą m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel.

Karnawałowe Dzień Dobry ICE Kraków już 3 lutego w godz. 10.00-14.00. Na spotkanie w Centrum Kongresowym ICE Kraków zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości. Wstęp bezpłatny.

Wejściówki obowiązujące na pokaz filmowy dostępne są evenea.pl.


Na wydarzenie zaprasza Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Źródło: materiały prasowe organizatorów

Zobacz inne wydarzenia w Krakowie

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Strefa
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Opera Krakowska
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Opera Krakowska

Zobacz również