Kielce: Komedia "Cudowna Terapia" Daniel Glattauer

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje".

Joanna - Dominika Ostałowska wymiennie z Joanną Trzepiecińską - egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, Valentin - Dariusz Kordek - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej czyli państwo Norek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty - Andrzej Młynarczyk, tym samym dając sobie ostatnią szansę.

 

Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła ? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera "Cudowna terapia".

 

Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji. I oczywiście wspaniałych aktorów: Dominiki Ostałowskiej ("M-jak miłość") i Joanny Trzepiecińskiej ("Rodzina zastępcza" "Barwy szczęścia"), grających naprzemiennie Joannę, Dariusza Kordka ("W labiryncie", "Bodo", "Twoja twarz brzmi znajomo") - scenicznego Valentina i aktora młodego pokolenia - Andrzeja Młynarczyka ("M- jak miłość", "Twoja twarz brzmi znajomo"), grającego postać psychoterapeuty.

 

Bilety już od 79 zł.

 

Źródło: Informacje prasowe.

Zobacz więcej wydarzeń w Kielcach

Miejsce

Kieleckie Centrum Kultury
Ośrodki kultury

Kieleckie Centrum Kultury

ul. Plac Stanisława Moniuszki , Kielce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Kielcach

Zobacz również