Koncert - Dżem w Warszawie

Zapraszamy na bluesowo-rockowy koncert kultowej grupy Dżem. Wydarzenie odbędzie się w warszawskim Klubie Stodoła 7 grudnia.

Zespół Dżem to jedna z tych formacji, które mocno zapisały się w historii polskiej muzyki. Działająca od lat siedemdziesiątych grupa tworzy muzykę łączącą w sobie bluesa i rockowe brzmienie.

Choć od momentu założenia skład zespołu niejednokrotnie się zmieniał, to zmianie nie uległ charakter jego twórczości. Owocem współpracy założycieli Dżemu i nowych członków zespołu jest ogromne uznanie największych (wiekowych już) hitów zespołu, współtworzenie nowych projektów i tworzenie prawdziwie magicznego nastroju podczas występów na żywo.

Koncerty Dżemu przyciągają tak duże rzesze fanów jak przed laty – publiczność stanowią zarówno młodzi ludzie, ciekawi ogromnego kawałka historii polskiej muzyki, jak i ci nieco starsi, którzy dzięki udziałowi w takich występach mogą udać się na sentymentalną wycieczkę do czasów swej młodości.

 

Źródło: materiały prasowe

 

Zobacz inne wydarzenia w Warszawie

Miejsce

Klub Stodoła
Kluby, dyskoteki

Klub Stodoła

ul. Stefana Batorego, Warszawa

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Młyn - Scena na Poddaszu
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
VooDoo

Zobacz również