Koncert Agaty Karczewskiej w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku

 • Miejscowość:

  Gdańsk
 • Miejsce imprezy:

  Oliwski Ratusz Kultury
 • Data imprezy:

  15 wrzesień 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 35 zł
 • Kup bilet

Agata Karczewska to warszawska singer-songwriterka tworząca muzykę z pogranicza amerykańskiego folku i country.

29 marca ukazał się jej debiutancki album "I'm Not Good at Having Fun", na który składa się jedenaście osobistych utworów utrzymanych w gitarowej stylistyce indie folku i alternatywnego country. Każda piosenka tooddzielna opowieść, skonstruowana wokół wspomnień, popkulturowych skojarzeń czy zasłyszanych historii. Dzięki współpracy z Marcinem Borsem, znanym m.in. z produkcji albumów Krzysztofa Zalewskiego, Pogodno, Nosowskiej i Hey, oszczędne i surowe kompozycje Karczewskiej brzmią jak rodem z amerykańskiego Południa. Charakterystyczny, silny wokal i nonszalancki sposób śpiewania w połączeniu ze szczerymi emocjonalnymi tekstami dają mieszankę rzadko spotykaną na polskim rynku muzycznym. Album promuje singiel "Fool", który brzmieniowo utrzymany jest w kowbojskiej stylistyce klasycznego country i w ironicznym tonie opowiada o różnego rodzaju życiowych rozczarowaniach.


Szersza publiczność poznała Agatę Karczewską za sprawą telewizyjnego Idola. W 2017 r.ukazała się jej debiutancka EP-ka z autorskim materiałem, zatytułowana "You're Not So Special". Od momentu jej wydania Agata zagrała w kilkudziesięciu polskich klubach, na swoim koncie ma również występy w Portugalii, Niemczech, Słowenii, Francji i Czechach. Karczewska pojawiła się też na kilku znaczących festiwalach: Spring Break w Poznaniu, Halfway Festiwal w Białymstoku, Songwriter Łódź Festiwal, Pol'and'Rock Festival, Jarocin oraz Live at Heart w Szwecji.

 

Zapraszamy!

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Gdańsku

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Park Nadmorski im. Ronalda Reagana
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena

Zobacz również