Koncert Błażeja Króla w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Koncert Błażeja Króla w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Wielokrotnie nagradzany, znany m.in. z Męskiego Grania, Błażej Król z najnowszym albumem „Dziękuję” na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej! Koncert już 19 czerwca o 19:00, bilety w cenie 45 zł.

Po kilkukrotnym przekładaniu terminu koncertu, które spowodowane było pandemicznymi obostrzeniami, Król wreszcie przybędzie do Dąbrowy Górniczej! Artysta zaprezentuje utwory z najnowszego albumu „Dziękuję” oraz poprzednich krążków.

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych tekściarzy i muzyków młodego pokolenia. Wyjątkową twórczością utorował sobie drogę na sceny największych festiwali i zdobył sympatię zarówno krytyków muzycznych, jak i tysięcy fanów. Jego muzyka w połączeniu ze znakomitymi tekstami sprawiają, że Król to artysta oryginalny i całkowity.

Na swoim koncie posiada sześć albumów, za które został nagrodzony m.in. Paszportem Polityki, Fryderykiem oraz Mateuszem Trójki. Król był jednym z kierowników i twórców, obok Darii Zawiałow i Igo, projektu Męskie Granie Orkiestra 2020 oraz hymnu ubiegłorocznej edycji festiwalu pt. „Świt”.

19 czerwca o 19:00 w Pałacu Kultury Zagłębia możemy być pewni koncertu na najwyższym poziomie. Królowi na scenie towarzyszyć będą Iwona Król (wokal, instrumenty klawiszowe), Thomas Fietz (perkusja), Jan Migdal (gitara basowa) oraz Monia Muc (saksofon). Bilety na wydarzenie w cenie 45 zł oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Pałacu Kultury Zagłębia.

Źródło: materiały prasowe/fot. ŁukaszSaturczak

Miejsce

Pałac Kultury Zagłębia
Zabytki

Pałac Kultury Zagłębia

ul. plac Wolności , Dąbrowa Górnicza

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Katowicach

Miejscowość:
Katowice
(ok. 14km od Dabrowy górniczej)
Miejsce imprezy:
Dolina Trzech Stawów

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej