Koncert Broadway Glamour - największe hity Broadwayu w Nowym Targu

Koncert Broadway Glamour - największe hity Broadwayu w Nowym Targu
 • Miejscowość:

  Nowy Targ
 • Miejsce imprezy:

  Kawiarnia Kameralna
 • Data imprezy:

  2 lipca 2021
  godz: 20:00
 • Koszt:

  40 zł

Zapraszamy na koncert pt. "Broadway Glamour - największe hity Broadwayu", który odbędzie się 2 lipca w Kawiarni Kameralnej w Nowym Targu. Start o godzinie 20.00.

Enigmatyczny i intrygujący-oto Nowy Jork nocą. Miasto, które nigdy nie śpi, jak śpiewał o nim Frank Sinatra. Niezmiennie przyciąga unikatowym klimatem. W tym wyjątkowym programie usłyszycie Państwo największe przeboje Marilyn Monroe, Franka Sinatry, Duke’a Ellingtona, Lizy Minnelli, Peggy Lee oraz piosenki z największych broadwayowskich musicali hollywoodzkich produkcji filmowych…
 
W tajemniczy i ekscytujący klimat nocnego Nowego Yorku zaprosi Państwa aktorka i wokalistka Teatru VIS A VIS, artystka scen muzycznych, pełna scenicznego wdzięku – Agnieszka Pudło.
 
Zapraszamy na kameralny, pełen szyku elegancji spektakl muzyczny w stylu i klimacie GLAMOUR.

Największe hity zaśpiewa Agnieszka Pudło.

Aktorka, wokalistka. Absolwentka Studium Musicalowego przy Teatrze Capitol we Wrocławiu. Aktorka Teatru VIS A VIS oraz Krakowskiej Sceny Klasycznej. Współtworzy spektakle bazujące na stylistyce retro, swoim doświadczeniem dzieli się również podczas zajęć grupowych i indywidualnych ze śpiewu oraz aktorstwa. Autorka bajek dla dzieci, użycza swojego głosu do nagrań licznych audiobooków oraz piosenek dziecięcych.
 
Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej niekomercyjnej.
 

Komentarze

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej