Koncert „Czy można w taką noc zakochać się?” w Teatrze Muzycznym w Lublinie

REWIA PRZEBOJÓW w wykonaniu Solistów, Chóru, Baletu i Orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie. Spotkamy się przy dźwiękach pięknych melodii operetkowych, muzyki filmowej  i przebojów starego kina.

Czy można zakochać się w przestępcy? Czy można porzucić karierę, sławę, Teatr dla uczucia? Czy miłość następcy tronu do Hrabianki Lizy jest możliwa? Czy Chiny nie są zbyt daleko od Wiednia? Postaramy się w tym koncercie odpowiedzieć choć w części na te pytania. Opowiemy  o miłości i przyjaźni, o spotkaniach które przyspieszają bicie serca.

 

Nasz Koncert będzie łączył  elementy gali operetkowej  i bardzo roztańczonego scenicznego  show. Będzie to rewia wspaniałych przebojów operetkowych i melodii z lat 20 i 30 ubiegłego stulecia. Ten okres jest często nazywany szalonymi latami, a my z pewnością w okresie sylwestrowo noworocznym  zasługujemy na odrobinę muzycznego szaleństwa. Nie zabraknie też muzyki filmowej i ogromnej porcji tańca w znakomitych układach choreograficznych.

 

Zobacz inne wydarzenia w Lublinie

Miejsce

Teatr Muzyczny w Lublinie
Teatry, Filharmonie

Teatr Muzyczny w Lublinie

ul. Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Zobacz również