Koncert Darii Zawiałow i zespołu Mr. Zoob w Amfiteatrze w Koszalinie

Koncert Darii Zawiałow i zespołu Mr. Zoob w Amfiteatrze w Koszalinie

Zapraszamy na koncert Dawii Zawiałow oraz zespołu Mr. Zoob, który odbędzie się 2 lipca w Amfiteatrze w Koszalinie. Start o godzinie 19.00.

Mr. Zoob - polski zespół grający alternatywnego rocka, znany z takich utworów jak "Kartka dla Waldka" i "Mój jest ten kawałek podłogi". Muzyka Mr. Zooba to mieszanka rocka, ska, reggae. Teksty piosenek Mr. Zoob opierają się na humorze i pastiszu.

 

DARIA ZAWIAŁOW to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii - wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką. Daria wraz z Igo i Królem tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra'20.

KupBilecik.pl

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Koszalinie

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej