Koncert „Grzegorz Wilk Na Dzień Kobiet” w Teatrze Muzycznym w Lublinie

Koncert „Grzegorz Wilk Na Dzień Kobiet” w Teatrze Muzycznym w Lublinie
 • Miejscowość:

  Lublin
 • Miejsce imprezy:

  Scena Teatru Muzycznego w Lublinie,...
 • Data imprezy:

  6 marca 2020
  godz: 19:00
 • Koszt:

  80 zł / 90 zł

Podbił serca widzów podczas spektakli inaugurujących nasz sezon artystyczny 2019/2020 – Grzegorz Wilk – powraca z repertuarem skierowanym do kobiet – Na Dzień Kobiet.

Artysta dobrze wszystkim znany z najpopularniejszych telewizyjnych programów rozrywkowych, m.in.: „Jaka to melodia?”

Solista oratoriów Piotra Rubika / koncertował w największych salach Polski, Słowacji oraz USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tournee). Współpracował z wieloma wiodącymi artystami: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Krawczyk, Paweł Kukiz, Paulina Przybysz. Laureat programu Szansa na Sukces, otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu. Jego głos można usłyszeć m.in. na płytach Piotra Rubika, Donia, Wet Fingers, Włodzimierza Korcza i Andrzeja Zaryckiego, Zespołu Big Bit, Składance „Marek Sierocki przedstawia” oraz ścieżce dźwiękowej do filmu: „Kochaj i tańcz” – i na koniec – na swoim debiutanckim krążku WOLF-FLOW – w sumie 13 albumów.

Solista i aktor związany niegdyś z wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol, aktualnie z Teatrem Syrena w Warszawie.

Po premierze widowiska „Od Opola do San Remo”, w którym wystąpił jako Gwiazda wieczoru, Katarzyna Gärtner napisała: „Grzegorz Wilk, po prostu palce lizać jak śpiewał! Sama rozkosz! Koncert trwał dwie i pół godziny, szkoda że tylko dwie i pół”. W wielu komentarzach pod adresem Grzegorza Wilka padały określenia: wspaniały, fenomenalny, świetny w każdym utworze. I my się pod tym podpisujemy!

Zapraszamy na wyjątkowy Koncert -„Grzegorz Wilk Na Dzień Kobiet”, który odbędzie się 6 marca o godz. 19:00.

Grzegorz Wilk z zespołem zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż w rytm przebojów wykonywanych niegdyś przez takich artystów jak: Elvis Presley, Tom Jones, Stan Borys, Czesław Niemen czy Paul Anka.
Koncert „Grzegorz Wilk na Dzień Kobiet” to najlepszy pomysł na udany wieczór we dwoje! Przyjdź i zakochaj się… w Muzycznym!

Źródło: materiały prasowe


Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Zobacz również