Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru w Ciechocinku

 • Miejsce imprezy:

  Sala Koncertowa, Dom Zdrojowy
 • Data imprezy:

  30 października 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 40 zł
 • Kup bilet

Gwiazdy Cygańskiego Taboru posiadają duże doświadczenie estradowe. Członkowie zespołu od wielu lat związani są ze scena muzyki romskiej.

Artyści grali,śpiewali w różnych znanych zespołach. Występowali na różnych scenach,w tym na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Romów w Ciechocinku i Glinojecku. Cygański Tabor zaprezentował się na Festiwalu Kultury Romów w Lubaniu na Ogólnopolskiej Biesiadzie w Połczynie Zdroju itp. Naszych artystów Inez,Sara,Roberto,Angelo i innych można było zobaczyć w programach takich jak: The Voice of Poland, Jaka to melodia? Tv Puls, Polsat, TV Polonia ,Tvp 2 Tvp 3 itd.


Zespół wyróżnia się utalentowanymi wokalistami i muzykami, którzy grają piękną i porywającą serca muzykę. Żywiołowy taniec oraz przepiękne i barwne stroje tancerek pozostają na długo w pamięci widzów. Cygański Tabor Zespół Artystyczny z Ciechocinka proponuje Państwu wspaniałą i nie zapomnianą zabawę. W programie znajdują się przede wszystkim piękne, znane i lubiane piosenki romskie, biesiadne i wiele innych znanych i lubianych. Na koncercie można zobaczyć pokazy tańca romskiego, orientalnego i isis.(taniec ze skrzydłami) taniec egipski z laską. Marzysz aby zobaczyć niezapomniane show taneczne w Ciechocinku zapraszamy do Teatru Letniego.

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Ciechocinku

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Polsce

Miejscowość:
Polska
Miejsce imprezy:
Sala Koncertowa, Dom Zdrojowy
Miejscowość:
Polska
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowa OKSiR

Zobacz również