Koncert Gwiazd Cygańskieo Taboru w Ciechocinku

Gwiazdy Cygańskiego Taboru posiadają duże doświadczenie estradowe. Członkowie zespołu od wielu lat związani są ze scena muzyki romskiej. Artyści grali, śpiewali w różnych znanych zespołach. Występowali na różnych scenach, w tym na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Romów w Ciechocinku i Glinojecku. Cygański Tabor zaprezentował się na Festiwalu Kultury Romów w Lubaniu na Ogólnopolskiej Biesiadzie w Połczynie Zdroju itp. Naszych artystów Inez, Sara, Roberto, Angelo i innych można było zobaczyć w programach takich jak: The Voice of Poland, Jaka to melodia? Tv Puls, Polsat, TV Polonia, Tvp 2 Tvp 3 itd.

 

Zespół wyróżnia się utalentowanymi wokalistami i muzykami, którzy grają piękną i porywającą serca muzykę. Żywiołowy taniec oraz przepiękne i barwne stroje tancerek pozostają na długo w pamięci widzów .Cygański Tabor Zespół Artystyczny z Ciechocinka proponuje Państwu wspaniałą i nie zapomnianą zabawę. W programie znajdują się przede wszystkim piękne, znane i lubiane piosenki romskie, biesiadne i wiele innych znanych i lubianych. Na koncercie można zobaczyć pokazy tańca romskiego,orientalnego i isis. (taniec ze skrzydłami) taniec egipski z laską.Marzysz aby zobaczyć niezapomniane show taneczne w Ciechocinku zapraszamy do Sali koncertowej w Domu Zdrojowym.

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Ciechocinku

Miejsce

Dom zdrojowy
Hotele SPA

Dom zdrojowy

ul. Leśna, Ciechocinek

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Ciechocinku

Miejscowość:
Ciechocinek
Miejsce imprezy:
Teatr Letni
Miejscowość:
Ciechocinek
Miejsce imprezy:
Teatr Letni
Miejscowość:
Ciechocinek
Miejsce imprezy:
Dom zdrojowy

Zobacz również