Koncert: Haley Reinhart w Warszawie

24 maja o godz. 18:00 w Klubie Stodoła w Warszawie odbędzie się koncert niezwykłej artystki Haley Reinhart. Zaparszamy!

Haley Reinhart to 26-letnia piosenkarka, kompozytorka oraz autorka słów do utworów, która w 2012 roku zadebiutowała albumem „Listen Up!”. Płyta cieszyła się znacznym uznaniem wśród krytyków, plasując się na #17 miejscu na liście Billboard 200.

Dorastała w stanie Illinois, w świecie muzyki. W wieku 7 lat zaczęła śpiewać oraz występować na scenie razem ze swoimi rodzicami i ich zespołem Midnight. Dzięki zróżnicowanemu gustowi muzycznemu swoich rodziców, Reinhart inspiruje się różnorodnymi gatunkami, od rock‘n’rolla, po funk, pop, jazz oraz blues. Scenę muzyczną podbiła wraz ze szkolnym zespołem jazzowym the Wheeling High School, który wyruszył w trasę koncertową po Europie w 2009 roku, występując m.in. na the Montreux Jazz Festival oraz Umbria Jazz Festival.

 

Kontynuowała naukę jazzu na uczelni wyższej, formując kilka zespołów oraz nawiązując współpracę z innymi muzykami. W 2011 roku wzięła udział w 10 sezonie programu rozrywkowego American Idol, zajmując w nim ostatecznie trzecie miejsce. Jej cover utworu Elvisa PresleyaCan’t Help Falling in Love”, który pojawił się w reklamie telewizyjnej, zdobył 13 milionów wyświetleń na YouTube. Wiele spośród jej utworów było także wykorzystanych w różnorodnych projektach telewizyjnych i filmowych, w tym także w serialu dokumentalnym Jamesa Camerona produkcji HBO Ryzyko dla świata oraz w filmie “Step Up Revolution”.

 

Haley występowała na żywo z największymi gwiazdami, takimi jak Tony Bennett w Nokia Theatre w Los Angeles, Slash na MGM Grand w Las Vegas, David Foster na charytatywnym wydarzeniu Celebrity Fight Night, czy Irvin Mayfield and the New Orleans Jazz Orchestra w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Koncertowała również z okrzykniętym muzyczną sensacją zespołem Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox - m.in. w warszawskiej Stodole w ubiegłym roku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

 


 

Ceny biletów:- 49zł

 

Wydarzenie zostało przełożone z 25 września na 24 maja 2017.

Zakupione bilety zachowują ważność.

 

 

Zobacz także:

 

 

Miejsce

Kluby, dyskoteki

Klub Stodoła

ul. Stefana Batorego, Warszawa

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Centralny Ośrodek Sportu Hala TORWAR
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Palladium
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Grizzly Gin Bar

Zobacz również