Koncert Muzyki Przedwojennej w Szczecinie

Koncert Muzyki Przedwojennej w Szczecinie

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na premierę — Koncert Muzyki Przedwojennej. Projekt w wykonaniu niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco w największych polskich salach koncertowych!

To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko!

W programie znajdą się między innymi takie przeboje jak: "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ada! To nie wypada!", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Tango milonga", "Ostatnia niedziela" i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii okresu międzywojennego. Zabrzmią największe przeboje ze starych filmów i operetek oraz ogniste tanga i czardasze. Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych.

Zapraszamy serdecznie!

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art, os. reprezentująca — Jędrzej Tomczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.

KupBilecik.pl

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Szczecinie

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Bar Czysty
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Azoty Arena
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Kościół św. Piotra i Pawła

Zobacz również