Koncert Sun + Dead w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

To nietypowy duet. Tworzy go Vaclav Havelka (lider grupy Please The Trees, jednej z najważniejszych alternatywnych czeskich kapel ostatniej dekady) oraz jego... 10-letni syn - Simon. Chłopaki zapraszają na krótki, ale bardzo intensywny koncert.

Vaclav Havelka (kiedyś występujący jako SelFbrush) jest jednym z najlepszych songwriterów w tej części Europy. Artysta jest ważną postacią czeskiej sceny alternatywnej. Obdarzony pięknym głosem występuje solo, z gitarą. Na co dzień mieszka w Pradze, gdzie jest wokalistą zespołu Please The Trees (koncertowali po Europie, USA, grali m. in. na World Stage na Opener Festival w Gdyni). Vaclav Havelka występował m. in. z The Twillite Singers, Tindersticks czy Belle and Sebastian.

 

- Spokojnie można o nim napisać, że to jeden z najbardziej obiecujących muzyków z tej części Europy - głosi "Gazeta Wyborcza". - Potrafi za pomocą gitary akustycznej i oryginalnego głosu wciągnąć słuchacza w opowiadane przez siebie historie. Jego koncert to fantastyczna reklama prostych, ładnych, ale nie popowych piosenek - czytamy w największej polskiej gazecie.

 

Teraz Havelka zaczął grać ze swoim 10-letnim synem. Ich inspiracje to Sonic Youth, Wilco i Bob Dylan! Na koncertach jest głośno i energicznie!

W sierpniu odwiedzą Polskę!

Zobacz inne wydarzenia w Kamiennej Górze

Miejsce

Muzeum Tkactwa
Muzea

Muzeum Tkactwa

ul. pl. Wolności, Kamienna Góra

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Kamiennej Górze

Miejscowość:
Kamienna Góra
Miejsce imprezy:
Muzeum Tkactwa
Miejscowość:
Kamienna Góra
Miejsce imprezy:
Urząd Miasta
Miejscowość:
Kamienna Góra
Miejsce imprezy:
Urząd Miasta
Miejscowość:
Kamienna Góra
Miejsce imprezy:
Urząd Miasta

Zobacz również