Koncert zespołu Sztywny Pal Azji na 5 Olsztyńskim Festiwalu Piw Rzemieślniczych

Koncert zespołu Sztywny Pal Azji na 5 Olsztyńskim Festiwalu Piw Rzemieślniczych
 • Miejscowość:

  Olsztyn
 • Miejsce imprezy:

  Zatoka Miła
 • Data imprezy:

  20 sierpnia 2021
  godz: 20:00
 • Koszt:

  od 15 zł
 • Kup bilet

Zapraszamy na koncert w pięknym otoczeniu jeziora, na pięknej plaży nad Jeziorem Krzywym. 20 sierpnia wystąpi zespół Sztywny Pal Azji.

Dołącz, skorzystaj z okazji i wysłuchaj klasyków lat 90 w towarzystwie najlepszych polskich browarów rzemieślniczych. Na wydarzeniu będziesz mieć okazję skosztować przepysznych dań kuchni świata w dedykowanej strefie Food Truck. Do zobaczenia nad jeziorem, 20 sierpnia 2021.

 

SZTYWNY PAL AZJI - zespół, który ponad 30 lat temu zamiast na trójmiejskie deptaki, trafił na festiwal do Jarocina i tam przetarł sobie drogę na największe kontrkulturowe polskie festiwale, został też współtwórcą historii polskiego rocka. Spontaniczny pomysł grupy przyjaciół, by grać razem, przerodził się w zespół w 1986 roku. Na większe sukcesy nie trzeba było czekać długo. Twórczość grupy, m.in. jej największy hit: "Wieża radości, wieża samotności" oraz "Nasze Reggae", jeszcze tego samego roku zostały docenione przez publiczność Festiwalu w Jarocinie. Sztywny Pal Azji wracał zresztą na ten słynny festiwal regularnie przez trzy kolejne lata. Debiutancka płyta Europa i Azja (1987) wzbudziła duże zainteresowanie wśród młodych odbiorców, a utwory ją promujące szybko zagościły na wysokich pozycjach słynnej Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. "Wieża radości, wieża samotności" znalazła się na samym szczycie stawki, a w 2014 roku została uznana, przez słuchaczy, za najważniejszy polski utwór wszech czasów (7. Polski Top Wszech Czasów). W 2017 roku premierę miała najnowsza płyta zespołu - "Szara", która została bardzo pozytywnie przyjęta przez fanów jak i dziennikarzy.

KupBilecik.pl

Komentarze

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej