Koncert zespołu DOC. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu

 • Miejscowość:

  Przemyśl
 • Miejsce imprezy:

  Zamek Kazimierzowski
 • Data imprezy:

  29 listopada 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 15 zł
 • Kup bilet

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastroenterologa/internisty Tomasza Ryznara.

Pomimo tak odpowiedzialnej i czasochłonnej pracy obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Do lekarzy dołączyli zawodowi muzycy z Podkarpacia Witold Drapała - instrumenty klawiszowe, Kacper Radek-gitara oraz Filip Łukaszewicz-perkusja. Zespół jest mocno rozpoznawalny muzycznie, ponieważ w takim krótkim czasie wypracował już własny styl i brzmienie oparte na rocku i bluesrocku z elementami r'n'b .

Wiosną 2016 r. odbyła się premiera pierwszego singla DOC-a pt. "Dom". 10 lutego 2017 r. odbyła się premiera pierwszej płyty DOC. pt "Dla kilku chwil", a wraz z nią promujący płytę teledysk do utworu "Pozwól mi". Od 2017 r. DOC. "grany" jest regularnie na antenie Polskiego Radia Rzeszów oraz innych rozgłośni Podkarpacia. Początkiem roku 2018 zespół wygrał prestiżowy plebiscyt Radia Rzeszów- WERBEL'2017. Debiutancka płyta DOC-a okrzyknięta została jako ta najlepsza spośród twórców Podkarpacia w 2017 r., zaś Nagrodą był m/ innymi koncert finałowy przed Rayem Wilsonem, w rzeszowskim Klubie LUKR oraz nagranie kolejnej płyty w Studio Radia Rzeszów!!!! W maju zespół wystąpił w programie Dzień Dobry TVN z utworem "Moje Miejsce". Wiosną 2019 r. miała miejsce premiera nowego singla pt. "Spalony". Teledysk do utworu stworzył i wyreżyserował znany warszawki reżyser Maciej "ARCHON" Michalski - laureat wielu międzynarodowych nagród, współpracujący m.in. z Justyną Steczkowską.

Skład zespołu:
Konrad Baum - wokal, gitara
Tomasz Ryznar - bas
Witold Drapała - instrumenty klawiszowe
Kacper Radek - gitara
Filip Łukaszewicz - perkusja

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Przemyślu

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Przemyślu

Miejscowość:
Przemyśl
Miejsce imprezy:
Zamek Kazimierzowski
Miejscowość:
Przemyśl
Miejsce imprezy:
Zamek Kazimierzowski

Zobacz również