Koncert zespołu Kensington w klubie Progresja w Warszawie

Koncert zespołu Kensington w klubie Progresja w Warszawie

Zapraszamy na pierwszy od dwóch lat koncert, cieszącego się w Polsce ogromną popularnością, holenderskiego zespołu Kensington! Koncert poprzedzi występ Stacha Bukowskiego.

Zespół Kensington właśnie ogłosił swoją europejską trasę, a jednym z państw, które się na niej znalazły jest Polska. Dokładnie 25 marca 2020 roku Holendrzy wystąpią w warszawskim klubie Progresja. Podczas nadchodzących koncertów Kensington promować będą swój piąty album zatytułowany "Time", z którego pochodzą single: "Bats", "What Lies Ahead", "Ten Times The Weight" i "Chronos Pt.1". Album ukaże się 15 listopada 2019 roku nakładem Universal Music Polska. 


Pochodząca z Utrechtu grupa Kensington to obecnie najpopularniejszy rockowy zespół w Holandii. Tworzą ją: Eloi Youssef (wokal, gitara), Casper Starreveld (wokal, gitara, pianino), Jan Haker (bas) i Niles Vandenberg (perkusja). Zespół powstał w 2005 roku i wydał do tej pory cztery albumy studyjne: "Borders" (2010), "Vultures" (2012), "Rivals" (2014) oraz "Control" (2016). Z dwóch ostatnich albumów pochodzą największe przeboje zespołu, takie jak: "Streets", "Riddles", "War", "Rivals", "Slicer", "Sorry", "Control" czy "Bridges", do którego teledysk nagrywany był między innymi podczas występu zespołu w warszawskiej Progresji.

Kensington ma na swoim koncie występy na takich festiwalach jak: Eurosonic Noorderslag w Holandii, Exit w Serbii, Sziget na Węgrzech. W Polsce zagrali już kilkanaście koncertów, wystąpili miedzy innymi podczas Life Festival Oświęcim (2015), na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (2016), Woodstocku (2016) oraz byli zagraniczną gwiazdą na Muzofest 2017.

Stach Bukowski to młody zespół zakochany w muzyce retro. Ich muzyka to rock zagrany z polotem i z uchem do chwytliwych melodii. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Szeroka publiczność poznała ich dzięki popularnym singlom "Lew", "Los" oraz "Pif-Paf". 20 marca 2020 roku ukaże się debiutancka płyta zespołu. Wydawcą jest wytwórnia FONOBO Label.

Regulamin imprezy dostępny na stronie Organizatora.

 

KupBilecik.pl


Miejsce

Progresja Music Zone
Kluby, dyskoteki

Progresja Music Zone

ul. Fort Wola, Warszawa

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Progresja Music Zone

Zobacz również