Koncert: Chevy w Gdańsku

Grupa Chevy zagra w Wydziale Remontowym w Gdańsku. Na scenie zabrzmi pełny repertuar z debiutanckiego albumu: melodyjny, mroczny rock i historie z zakamarków męskiej duszy. Nie zabraknie nowości i muzycznych niespodzianek!

Chevy – nowy projekt muzyczny Łukasza Drapały – zaprezentuje materiał, który znajdzie się na najbliższym wydawnictwie zespołu pt. „Feniks”. Pierwszym opublikowanym singlem, wyprodukowanym przez Andrzeja Karpia, Andrzeja Puczyńskiego i Tomasza Kasprzyka, był utwór „Lilith”, który zadebiutował na antenie Antyradia. Dwa kolejne single zespół wyprodukował z Tomaszem „Zedem” Zalewskim. Utwór „Król”, po ponad sześciotygodniowej obecności na największej liście rockowych przebojów w Polsce – Turbo Top, został nominowany do udziału w plebiscycie na „Najlepszy Polski Przebój Roku 2017” według słuchaczy i dziennikarzy Antyradia. Utwór „Nienawidzę” nadal można usłyszeć na antenie Eski Rock. Ostatnim singlem roku 2017 był utwór „Świt”, którego produkcją zajęli się ponownie Andrzej Karp, Tomasz Kasprzyk i Andrzej Puczyński.

Chevy został również nominowany w plebiscycie „Zespół roku 2017” organizowanym przez portal Fabryka Zespołów. Po ciepłym przyjęciu na koncertach w całej Polsce w 2017 roku kwintet wyrusza podbić nowe rzesze fanów i zaprezentować oprócz materiału z debiutanckiej płyty kilka nowych kompozycji i ulubione coverowe melodie autorstwa m.in.: Davida Bowie, Anthony’ego Hamiltona czy Awolnation.

W skład zespołu oprócz Łukasza Drapały wchodzą: Tomasz Jóźwiak, Marek Szul, Maciej Cierlecki i Marcin „Martinez" Prążyński, muzycy współpracujący m.in. z: Damianem Ukeje, My Riot, Kubą Płuciszem i Goście, Chemią oraz OHO!KOKO.

 

Bilety na koncert do nabycia w klubie Wydział Remontowy.

 

Źródło: materiały prasowe (fot. Beata Kucz)

Zobacz inne wydarzenia w Gdańsku

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Zobacz również