Koncert: GHOST w Warszawie

 • Miejscowość:

  Warszawa
 • Miejsce imprezy:

  Klub Stodoła
 • Data imprezy:

  21 kwiecień 2017
 • Koszt:

  od 129 zł

Jeden z najciekawszych koncertów z mocnym brzmieniem w pierwszej połowie 2017 roku! Po wielkim sukcesie zeszłorocznego koncertu w Polsce, już 21 kwietnia 2017 r. w warszawskim klubie Stodoła wystąpi szwedzka formacja budząca wielkie emocje na całym świecie - GHOST. Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej zatytułowanej „THE POPESTAR TOUR 2017”.

Zdobywcy nagrody Grammy – zespół Ghost, ogłosił europejską część trasy Popestar, która obejmie 29 miast, w tym sześć w samej Wielkiej Brytanii. Zapowiedziane koncerty są echem wyjątkowego występu, jaki odbył się w marcu w legendarnym londyńskim Palladium – światowej sławy teatrze usytuowanym w sercu West Endu.

 

Ghost wykona psalmy ze swojej EP-ki Popestar – dostępnej na CD, winylu oraz w formatach cyfrowych, a wydanej przez Spinefarm Records/Loma Vista Recordings we wrześniu br. Są to utwory uzupełniające ich ostatni pełny longplay Meliora. EP poza nową kompozycją zawiera covery utworów Echo and the Bunnymen, Simian Mobile Disco, Eurythmics oraz Imperiet. 
 
Ostatni album, Meliora, który miał swoją premierę w sierpniu 2015 roku, spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków i świetnie radził sobie na listach przebojów na całym świecie, osiągając między innymi 8 miejsce na liście Billboardu oraz 23 miejsce w Wielkiej Brytanii.

 

Bilety w cenach od 129 zł dostępne od wtorku 29.11.2016 r. od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.

 

Zapraszamy na to wydarzenie oraz polecamy pozostałe imprezy w mieście.

Miejsce

Kluby, dyskoteki

Klub Stodoła

ul. Stefana Batorego, Warszawa

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Reduta Bank Polski
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Proxima

Zobacz również