Koncert: Lukas Graham w Warszawie

Lukas Graham, którego przebój "7 Years" pokrył się platyną na całym świecie, na początku przyszłego roku wyrusza w ekspansywną trasę koncertową. Trasa rozpoczyna się w lutym 2017 w Wielkiej Brytanii, gdzie zespół właśnie zakończył krótką serię (wyprzedanych) koncertów. 20 marca artysta wraz z zespołem wystąpi w warszawskiej Stodole.

Kierowany przez wokalistę i autora piosenek Lukasa Grahama Forchhammera, zespół Lukas Graham umocnił swój status najbardziej przełomowej grupy 2016 roku. Ich singiel "7 years", który niedawno wykonali na Billboard Music Awards, zajął 1 miejsce w 33 krajach i wspiął się na górę listy Top 40 oraz Hot AC  w Stanach Zjednoczonych a także zajął 2 miejsce Billboard Hot 100 z ponad 425 mln streamów w serwisie Spotify. Obecnie zespół promuje drugi singiel "Mama Said."


Pochodzący z Christianii Lukas rozwinął swój naturalny talent do pisania piosenek. Odebrał klasyczne wykształcenie w Kopenhaskim Chórze Chłopięcym, ale z poszerzonym spectrum zainteresowań dzięki folkowym irlandzkim korzeniom i pasji do hip-hopu, Lukas posiada wyjątkową, poetycką wręcz umiejętność do uchwycenia i przekazywania pełnej gamy emocji w swojej muzyce.
 
Bilety: 139 zł i 159 zł (balkon) w sprzedaży od 17 czerwca od 10.00.


Serdecznie zapraszamy na to oraz pozostałe wydarzenia w Warszawie.

Miejsce

Kluby, dyskoteki

Klub Stodoła

ul. Stefana Batorego, Warszawa

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Grizzly Gin Bar
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Proxima
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Progresja Music Zone

Zobacz również