Koncert: Michał Szpak w Lublinie - ODWOŁANY

 • Miejscowość:

  Lublin
 • Miejsce imprezy:

  Targi Lublin S.A.
 • Data imprezy:

  11 styczeń 2017
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 65 zł

11 stycznia 2017 roku zapraszamy na koncert wokalisty Michała Szpaka, który odbędzie się o godz. 19:00 w hali Targi Lublin S.A.

Znakomita muzyka, mistrzowski wokal na żywo, mnóstwo pozytywnej energii, magii i emocji! Czy usłyszymy uwielbiane przez publiczność  przeboje takie jak: Color Of Your Life, Jesteś Bohaterem, Byle Być Sobą? Z pewnością! Michał podczas koncertu wykonuje także rockowe utwory jak Rosanna, What A Shame jak również taneczny Tic Tac Clock, czy też rockową balladę Ostatni Zakręt. Wszystkie utwory pochodzą ze znakomicie przyjętego przez publiczność oraz krytyków muzycznych albumu Byle Być Sobą, który pokrył się już platyną za singiel Color Of Your Life.

 

W związku z małym zainteresowaniem, koncert Michała Szpaka w Lublinie został odwołany. Zwroty pieniędzy za zakupione bilety będą wykonywane do 30 dni od daty anulacji wydarzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres bok@tixer.pl.

 

Zapraszamy na koncert oraz polecamy pozostałe imprezy w mieście.

Miejsce

Ośrodki kultury

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa, Lublin

Komentarze (1)

Ika

8 miesięcy temu
Naprawde male zaintresowanie koncertem Michała Szpaka?To propsze zorganizowac Zenka Martyniuka-to na pewno pRZYJDĄ.a MOŻE SPOL;ECZNOŚĆ TAMTEJSZA JEST TAK BIEDNA,ZE NIE staj ją na zakupienie biletów? Dno.

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Filharmonia im. H. Wieniawskiego
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Filharmonia im. H. Wieniawskiego

Zobacz również