Koncert: zespół Another z repertuarem Pink Floyd w Krakowie

 • Miejscowość:

  Kraków
 • Miejsce imprezy:

  Kino Kijów - Centrum
 • Data imprezy:

  24 marzec 2017
  godz: 20:00
 • Koszt:

  90zł, 80zł, 70zł - przedsprzedaż, 100zł, 90zł, 80zł - w dniu koncertu

Zapraszamy do Krakowa na nową odsłonę Pink Floyd. 24 marca, w Kijów Centrum, o godzinie 20:00 zespół Another wystąpi z repertuarem angielskiej grupy rockowej, założonej w 1965 roku w Londynie. Impreza skierowana jest głownie do fanów zespołu Pink Floyd a także do koneserów rocka progresywnego.

Podczas występu będzie możliwość usłyszenia fragmentów płyt: Dark Side Of The Moon, The Wall, Wish You Were Here, czy Division Bell. Warto wspomnieć, iż w 2017 roku wypada 40 rocznica wydania albumu Animals, a więc koncert do doskonała okazja, żeby zaprezentować ten krążek w całości.

 

Muzycy zespołu Another przygotowali własne interpretacje utworów. Na krakowskiej scenie, repertuarowi floydów stawi czoła 9-ciu wykonawców. Batalię wokalną stoczy Norman Power - wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partiami muzycznymi zajmą się polscy artyści, którzy na stałe współpracują z gwiazdami polskiej estrady. Na scenie nie zabraknie doskonałych efektów dźwiękowych.

 

Kino Kijów to najlepiej brzmiąca akustycznie sala w Krakowie, więc każdy widz, który zasiądzie w fotelu - odpłynie w muzyczną podróż.

 

Weź udział w koncercie i przejrzyj inne wydarzenia w Krakowie.

Miejsce

Ośrodki kultury

Kino Kijów - Centrum

ul. Al. Krasińskiego, Kraków

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Filharmonia im. Karola Szymanowskiego
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Zet Pe Te
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Kwadrat

Zobacz również