Koncert: zespół KAmeNEON w Zakopanem

 • Miejscowość:

  Zakopane
 • Miejsce imprezy:

  Karczma pod Gontem
 • Data imprezy:

  17 marzec 2018
  godz: 21:00
 • Koszt:

  brak informacji

Serdecznie zapraszamy na występ grupy KAmeNEON - nietypowego duetu, łączącego niskie tony gitary basowej z subtelnym brzmieniem ukulele. Wydarzenie przewidziano na 17 marca, na godzinę 21:00. Miejscem imprezy jest Karczma pod Gontem.

ZESPÓŁ KAmeNEON

 

Kasia Świątczak: wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Swoją muzyczną działalność zaczęła od szkoły muzycznej pierwszego stopnia na fortepianie. Później, rozszerzyła umiejętności o grę na gitarze i ukulele. Instrumenty te wykorzystuje w pisaniu własnych piosenek, które tworzy już od wielu lat. Jest również autorką wszystkich tekstów. W 2014 roku wystąpiła w programie “Must be The Music”, w którym zaśpiewała w ścisłym finale. Od tamtego czasu koncertuje po całej Polsce, dzieląc się ze słuchaczami swoją twórczością.

 

Adam Piasecki: basista, skrzypek, kompozytor. Pochodzi z muzycznej rodziny - mama jest wokalistką, a ojciec skrzypkiem. Adam ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia na skrzypcach. W kolejnych latach rozpoczął grę na gitarze basowej, która stała się jego głównym instrumentem. Uczył się u najlepszych polskich basistów, między innymi: Piotra Żaczka oraz Wojtka Pilichowskiego. Czerpie inspiracje od solowych basistów takich jak: Marcus Miller, Victor Wooten, Krzysztof Ścierański. Współtworzy projekt KAmeNEON wraz z Kasią Świątczak, wspólnie piszą muzykę do autorskich utworów.

 

Charakterystycznym elementem aranżacji są zapętlone frazy muzyczne, tzw. loopy oraz szeroko rozbudowana elektronika brzmienia.

 

Tutaj znajdziesz inne imprezy w Zakopanem.

 

fot. StockSnap, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Zakopanem

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Rówień Krupowa
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Browar Watra
Miejscowość:
Białka Tatrzańska
(ok. 15km od Zakopanego)
Miejsce imprezy:
Kotelnica - wyciąg narciarski

Zobacz również