Koncerty na Trzecim Księżycu: Zagi

Koncerty na Trzecim Księżycu: Zagi
 • Miejscowość:

  Kazimierz Dolny
 • Miejsce imprezy:

  Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
 • Data imprezy:

  17 października 2020
  godz: 20:00
 • Koszt:

  30 zł

KONCERT ODWOŁANY. Zagi powraca z nowym albumem pt. "Prześwit" - który stworzyła wspólnie ze swoimi słuchaczami podczas 11 transmisji online w trakcie kwarantanny. Te twórcze spotkania artystka prowadziła na swoim kanale YouTube!

Zagi to bardzo wyrazista i energetyczna postać na polskiej scenie muzycznej. Pochodząca z Włodawy dziewczyna z gitarą – wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Pisze dla siebie, ale również dla innych artystów. Inspiruje się otaczającym ją światem. Pisane przez nią piosenki są formą pamiętnika, w którym opisuje to, co czuje. W swojej twórczości przeplata również zamiłowanie do grafiki i filmu – jest autorką opraw graficznych swoich albumów i prowadzi swój kanał na YouTube.
Pod tym pseudonimem Zagi – jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 2011 roku, ale początki jej twórczości sięgają znacznie dalej – artystka pierwsze swoje kompozycje zaczęła tworzyć już w podstawówce i od tego czasu pisanie piosenek jest nieodłączną częścią jej życia i formą wyrazu.
Rdzeniem każdej piosenki Zagi są szlachetne, polskie teksty, emocjonalny wokal i wpadające w ucho melodie, które w połączeniu z energią wytwarzającą się w jej zespole ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, alternatywa.
Piosenki Zagi rozbrzmiewają w takich stacjach radiowych jak: Eska Rock, Antyradio, Polskie Radio Łódź, czy Chilli Zet.
Ma na swoim koncie 5 albumów:
LP „Prześwit” (2020 wyd. Popcorn Records),
EP “Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland),
LP „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. Warner Music Poland)
EP „UKE” (2013 wyd. własne)
EP „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne).
Artystka wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Pol’and’Rock Festival 2019, Orange Warsaw Festival 2015, Spring Break 2015, Asymmetry Festiwal 2015, Songwriter Łódź festiwal 2015 i wiele innych
Supportowała takich artystów jak: Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki, Lemon, Pablopavo i Ludziki, Ted Nemeth, Mela Koteluk, Paweł Domagała, czy Voo Voo.
Uwaga!
Informujemy, że uczestnictwo w koncercie wiąże się z ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Mimo wszelkich starań ze strony organizatorów, by impreza była w pełni bezpieczna, uczestnicy proszeni są o zachowanie niezbędnych środków dostosowanych do sytuacji na koncercie, takich jak dezynfekcja dłoni, zasłanianie ust i nosa, zachowanie bezpiecznego dystansu od innych uczestników zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku odwołania imprezy z uwagi na wprowadzenie lokalnych bądź ogólnokrajowych ograniczeń w organizowaniu wydarzeń kulturalnych zakupione bilety będą uprawniać do uczestnictwa w koncercie w innym terminie podanym przez organizatorów.

Źródło: Trzeci Księżyc

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Kazimierzu Dolnym

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Karczma Parchatka

Zobacz również