Koniec Świata w Arendzie na "Zamkowe Granie 2020" w Będzinie

Koniec Świata w Arendzie na "Zamkowe Granie 2020" w Będzinie

Klubokawiarnia Arenda Lochy Zamkowe zaprasza na cykl koncertów pod hasłem "ZAMKOWE GRANIE 2020". Cykl odbędzie się od kwietnia do września i obejmował będzie koncerty wyjątkowych artystów w wyjątkowej scenerii dziedzińca zamkowego w Będzinie. Jednym z nich będzie koncert zespołu KONIEC ŚWIATA. Czeka na nas energetyczna dawka muzyki.

Koniec Świata to rock&rollowo - folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 1000 koncertów w Polsce, a także Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Zespół występował na największych festiwalach, min: Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal, Seven Festival, Cieszanów Festival, Odjazdy. Na siedmiu albumach wydanych przez Koniec Świata, znajdziemy energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną. Koniec Świata na swoich płytach umiejętnie łączy trudne tematy utworów ze zwiewnymi, wpadającymi w ucho melodiami, lecz dopiero koncerty pozwalają w pełni przekonać się o ich sile. Świetny kontakt z publicznością, śpiewającą z zespołem refreny, a nawet całe utwory, energia i profesjonalizm na scenie. To wszystko stawia Koniec Świata w gronie pretendentów do miana "głosu pokolenia" dzisiejszych dwudziestoparolatków.


Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży oraz 50 zł w dniu koncertu. Zapraszamy!!!

 

KupBilecik.pl

Miejsce

Zamek w Będzinie
Zamki

Zamek w Będzinie

ul. Zamkowa , Będzin

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Będzinie

Miejscowość:
Będzin
Miejsce imprezy:
Zamek w Będzinie
Miejscowość:
Będzin
Miejsce imprezy:
Arenda - Lochy Zamkowe
Miejscowość:
Katowice
(ok. 10km od Będzina)
Miejsce imprezy:
Klub Katofonia
Miejscowość:
Sosnowiec
(ok. 4km od Będzina)
Miejsce imprezy:
Jazz Club KOMin

Zobacz również