Książę Kapota - Białe Nosy Tour w Chocolate Club w Świeciu

 • Miejsce imprezy:

  Chocolate Club
 • Data imprezy:

  10 listopada 2019
  godz: 21:00
 • Koszt:

  od 25 zł
 • Kup bilet

Książę Kapota to postać która weszła szturmem na scenę. W ciągu roku z nieznanego "gościa z osiedla" stał się wyraźnym elementem rapgry.

Zrealizował album z największymi gwiazdami tej sceny na liście gości. Debiutancki album Książę Kapoty to 13 oryginalnych kawałków. Single których nie musisz znać a już je lubisz i szanujesz. Bezkompromisowy humor, obserwacja codzienności ubrana w mordercze linijki. Aftotrapowe, trapowe i klasyczne hiphopowe beaty z tekstami Księcia Kapoty tworzą album, który staje się gorącym towarem już w dniu premiery. Propsowali go już chyba wszyscy: Sokół, Tede, Paluch ... długo by wymieniać.. - wszyscy to wszyscy! Raperowi można próbować zarzucić wszystko - ale wszystko to nic. Książę Kapota jest bezbłędny w swoim stylu i co ważne nie będącym kopią kogokolwiek zza Atlantyku. Książę Kapota jest wyjątkowy, więc jego album nie może być inny. Koncerty to istne szaleństwo z odrobiną powagi. Muzyka najwyższych lotów, loty bez jakichkolwiek upadków. Tętno, puls, ciśnienie i wszystkie inne aspekty związane ze zdrowiem sięgają daleko poza skalę. Wszystkie normy także przekroczone - "i o to w tym chodzi" tłumaczy sam Książę. To w myśl zasady "spodziewaj się niespodziewanego"

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Świeciu

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Polsce

Miejscowość:
Polska
Miejsce imprezy:
Gorący Potok
Miejscowość:
Polska
Miejsce imprezy:
Sala Teatralna MDK
Miejscowość:
Polska
Miejsce imprezy:
Pub Keja
Miejscowość:
Polska
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury Teatr

Zobacz również