Kult Akustik w Szczecinie

Zapraszamy na koncert zespołu Kult, który tym razem zaprezentuje się w Szczecinie. Artyści wystąpią w dniach 20-21 marca, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, o godzinie 19:00. Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na trasę koncertową, podczas której usłyszymy największe przeboje grupy.

Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, Blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!

 

Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze Zespołu!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Ceny biletów:

    - 115zł, 130zł

 

Przejrzyj pozostałe imprezy w Szczecinie.

 

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Szczecinie

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Sala Koncertowa Szczecin
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Opera na Zamku
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Azoty Arena

Zobacz również