Mieszkanie do wynajęcia w Druskiennikach, noclegi

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Mieszkanie do wynajęcia w Druskiennikach, noclegi

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Druskienniki - kurort klimatyczny, balneologiczny i borowinowy

Oferujemy 15-20 % zniżki do parku wodnego, 10% -SPA Druskienniki, 7-% Grand SPA Lietuva, 10%- Snow Areny.

 

Dom gościnny Wellness Park  jest w centrum Druskiennik, na rzece Ratnyčėlė, pobliżu parku Dineiki. Dom może pomieścić 17 osób, znajduje się 11 miejsc noclegowych (11 łóżek).Ciepłe, przytulne pokoje Domu gościnnego znajduje się na dwóch piętrach. Jest sześć pokoi, balkon z meblami ogrodowymi.  Wszystkie pokoje posiadają telewizor, pościel, ręczniki .

W wszystkich kuchniach znajduje się lodówka, mikrofalówka, kuchenka, naczynia, sztućce. Znajdziesz kawę, herbatę, cukier, przyprawy.


W łazienkack - prysznic, suszarka do włosów, mydło, szampon .


Darmowy dostęp do internetu bezprzewodowego, telewizja satelitarna, pralka, żelazko.


W ogrodzie jest altanka, huśtawki i piaskownica dla dzieci, grill. Na dziedzińcu zawsze będzie miejsca dla samochodów, w domu - gdzie przechowywać rowery, narty lub deski snowboardowe. Jest łóżeczko dla dziecka.


Spacerem - park wodny -20 minut, najbliższy supermarket - 5 minut, najbliższy cafe -2 minuti, rynek - 7 minut , stacja autobusowa -10 minut, klinika -5 minut.


Atrakcyjna cena najmu.


Na parterze są apartamenty luksusowe:


Znajdują się dwie sypialnie i przestronny salon.Może spać 8 osób.
Sypialnie wyposażone są w solidne łóżko podwójne, telewizję satelitarną.
W salonu jest dwie sofy/narożniki (spania dla czterech osób), TV.

Jest łóżeczko dla dziecka i składane łóżko.

Jest duża kuchnia ze zmywarką do naczyń, piekarnik, lodówka (produkuje kostki lodu), mikrofalówka, telewizor. Łazienka z automatyczna pralka, suszarka do włosów.

Weranda i przedpokój.


Na pierwszym piętrze są trzy sypialnie.


Numer 4 - dwuosobowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami. Jest prywatna łazienka, telewizor, lodówka, mikrofalówka, czajnik i naczynia, suszarka do włosów.

Numer 5 - trzyosobowy, z wyjściem na loggię. Istnieje podwójne łóżko, kanapa. Jest prywatna łazienka i kuchnia, telewizor.

Numer 6 - czteryosobowy, z dostępem do loggii. Jest podwójne łóżko, kanapa, krzesło składane - łóżko. Istnieje prywatna łazienka i kuchnia, telewizja satelitarna.


Udzielane są i usługi transportu: możliwość odbioru w Wilnie i innych miastach Litwy, przewóz do sanatoriów, uzdrowisk i innych atrakcjnych miejsc w Druskienikach i jego okolicach.
Cena dla 1 osoby - od 10 do 17 €, przebywającym dłużej sa znizki.


Więcej informacji na: www.nuomadruskininkai.lt

tel.+37061525514

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!