Ludzie Inteligentni - spektakl w Białymstoku

Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zaprasza na spektakl pt. „Ludzie Inteligentni”, który odbędzie się o godzinie 18:00, a także 20:30. 

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

 

David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? - sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? - zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki.

 

Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny... Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet.

OBSADA:

    Magdalena Boczarska
    Monika Dryl/Magdalena Stużyńska
    Rafał Królikowski
    Bartłomiej Topa
    Szymon Boborwski


Czas trwania: 1,5 h bez przerwy

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Ceny biletów:

    - 125 zł, 95 zł, 65 zł 

 

 

Sprawdź inne wydarzenia w Białymstoku.

 

 

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również