Magic Show Marcina Muszyńskiego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie

Marcin Muszyński - Największe Magic Show w Polsce!

Gwiazda wielu programów telewizyjnych - iluzjonista Marcin Muszyński jest twórcą i reżyserem największego Magicznego Widowiska w Polsce. Szerszej publiczności zaprezentował się w show „Mam Talent”, gdzie jako pierwszy iluzjonista dotarł do ścisłego finału i czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce!

 

Unikatowe, autorskie widowisko najbardziej rozchwytywanego polskiego iluzjonisty Marcina Muszyńskiego. Show oprawione jest w większości przez specjalnie skomponowaną muzykę, zawodowe sceniczne oświetlenie i nagłośnienie. Klimat podnosi obecność efektów pirotechnicznych, lasery i ścielący się dym niczym chmury. Specjalnie zaprojektowane stroje z setkami kamieni swarovskiego. Piękne, utytułowane modelki. To wszystko sprawia, że jest to unikatowe widowisko iluzji jakiego do tej pory w Polsce nie było!

 

Spektakl tworzą różnorodne etiudy z dziedziny dużej iluzji, przeplatane magicznym kabaretem, podczas którego na scenę będą zapraszane również osoby z publiczności.

 

Zabierz swoich bliskich na spektakl magii, który przeniesie Cię w inną rzeczywistość, świat fantazji i baśni. Przeżyj z nami przygodę z „Mam Talent” jeszcze raz! Podczas spektaklu iluzjonista zaprezentuje wszystkie iluzje, które zaprowadziły go do finału „Mam Talent”! W spektaklu nie zabraknie też nowości, jak i premierowej sztuki z latającym fortepianem!

 

Zobacz inne wydarzenia w Koszalinie

Miejsce

Hala Widowiskowo - Sportowa
Obiekty sportowe

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Śniadeckich, Koszalin

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Koszalinie

Zobacz również