Magiczny Rodzinny Spektakl "20 Lat Magii" w Szczyrkowskim Centrum Kultury

Mamy przyjemność zaprosić Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych, świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty IV edycji programu Mam Talent, autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który skupił ponad 6 mln. widzów...

 

Spektakl "20 Lat Magii" jest połączeniem ponad dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego Artysty, czyli zarówno własnych autorskich efektów magicznych, jak i trików wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie. W zaczarowanym spektaklu nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, niesamowite, interaktywne, rodzinne magiczne show będące połączeniem dobrej zabawy, magii z najwyższej półki oraz różnorodnych stylów iluzji.

Podczas niezwykłego 70 -cio minutowego widowiska różnorodnych efektów magicznych widzowie zostaną wprowadzeni w baśniowy świat magii, spektakularnych dużych iluzji, muzyki, światła oraz efektów specjalnych. Błyskawiczne metamorfozy, lewitacje, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory artystyczne sprawią, że zarówno dziecięca, jak i dorosła część widowni z zachwytem będą uczestniczyć w spektaklu, którego zwieńczeniem będzie zjawiskowe pojawienie śniegu.

 

Spektakl dostosowany dla dzieci od lat 5, młodzieży oraz widzów dorosłych.

 

Bilety dostępne w cenie 30 zł/szt.

 

KupBilecik.pl

Sprawdź inne wydarzenia w Szczyrku

Miejsce

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Paulina

10 dni temu
Świetna propozycja na spędzenie wieczoru , przedstawienie profesjonalnie przygotowane, które z zachwytem obejrzały i dzieci i rodzice, super naprawdę polecam .Byliśmy rodzinnie w Walentynki i jesteśmy oczarowani :)

Najbliższe wydarzenia w Szczyrku

Miejscowość:
Szczyrk
Miejsce imprezy:
Skocznia Skalite
Miejscowość:
Żywiec
(ok. 15km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Miejskie Centrum Kultury

Zobacz również