Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku - DZIEŃ II

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu.

Najstarsza w kraju plenerowa impreza hiphopowa odbywa się zawsze w samym środku lata, każdorazowo gromadząc w murach zabytkowej Twierdzy Boyen wielotysięczną publiczność. Na piękną 18-letnią tradycję festiwalu składają się niezapomniane występy czołówki- nie tylko polskiego hip-hopu.

 

MHHF stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności i twórczości młodym , aspirującym artystom . W festiwalową tradycję wpisały się zacięte zawody freestyle'owe, a także koncerty wykonawców, z oddaniem supportujących headlinerów imprezy. W tym roku zobaczymy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip hopowej, również laureatów "Młodych Wilków " 2018, laureatów prawie wszystkich "Popkillerów".

 

Kultowy status MHH przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też unikalna atmosfera wydarzenia i magiczny mikroklimat stolicy polskiego żeglarstwa. Wiedzą o tym dobrze wszyscy, którzy mieli okazję spędzić ten wyjątkowy czas w gościnnych progach Twierdzy Boyen i na festiwalowym polu namiotowym. Na 18-te urodziny przygotowaliśmy również bezpłatny pierwszy dzień festiwalu -17 lipca.
Pierwszy dzień festiwalu 17 lipca 2019 (środa) jest dniem bezpłatnym. Odbędą się warsztaty muzyczne, eliminacje do bitwy freestyle "O Twierdzę Boyen".


Wystąpią:

SITEKEDZIO / FILIPEKMIELZKYFLINTDJ. Abdool oraz Supporty wyłonione w konkursie na kanale You Tube "Yurkosky"
Trzy dni płatne MHHF to 18,19 i 20 lipca.

 

Otwarcie bram od godz. 18.00Koncerty od godz. 19.00
Pole namiotowe w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku czynne będzie od 17 do 21 lipca. Bilet na pole namiotowe można sobie dokupić w sklepie na stronie festiwalowej.

 

Bilety już od 65 zł.

 

Noclegi w Giżycku: https://www.nocowanie.pl/noclegi/gizycko/

Miejsce

Twierdza Boyen
Zabytki

Twierdza Boyen

ul. Turystyczna, Giżycko

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Kruklankach

Miejscowość:
Kruklanki
(ok. 12km od Giżycka)
Miejsce imprezy:
Moto Gospoda

Zobacz również