Media i Sztuka Festiwal 2019 w Darłowie

 • Miejscowość:

  Darłowo
 • Miejsce imprezy:

  nabrzeże portowe przy Marina Royale
 • Data rozpoczęcia:

  18 lipiec 2019
  godz: 10:00
 • Data zakończenia:

  21 lipiec 2019

Festiwal obydwa się w już od kilku lat, gromadząc wybitnych przedstawicieli świata kultury i mediów. W nieformalnej atmosferze letniego Darłowa rozmawiają o sztuce oraz ideach – spotkania są otwarte dla publiczności.

Do tej pory podczas festiwalu w Darłowie gościli: Anna Seniuk, Wojciech Pszoniak, Krystyna Janda, Krzysztof Kowalewski, Danuta Stenka, Stanisław Tym, Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel, Jan Nowicki, Marian Opania, Michał Ogórek, Marcin Meller, prof. Jerzy Bralczyk i inni.

Dla turystów to duża gratka, gdyż to jedyna w swoim rodzaju okazja, by swobodnie podjeść do osób znanych z kina i telewizji, porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Lista tegorocznych gości jeszcze nie jest znana, podobnie jak program, ale mamy pewność, że wzorem poprzednich edycji, również tegoroczna nie zawiedzie oczekiwań.

Wiemy natomiast, kto będzie muzyczną gwiazdą festiwalu. Na scenie wystąpi zespół LemON.

Poza spotkaniami i koncertami wydarzeniu towarzyszą atrakcyjne propozycje dla publiczności – organizowane są wystawy, słuchowiska radiowe, spektakle, zajęcia edukacyjne dla dzieci czy imprezy taneczne.

 

Zobacz inne wydarzenia w Darłowie

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Darłowie

Zobacz również